Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 30. Bölüm

Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 30. Bölüm
Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 30. Bölüm! ( 30 Y., Konya / Türkiye)

Elif kocasından boşanacağı için çok mutluydu. Yıllarca onun baskısıyla yaşamıştı çünkü. Yıllar sonra teyzem de kızıyla buluşmuştu. Teyzem bugün bize gelip Elif’i ve torunlarını görmüş. Onu evine götürmek istemiş, ama Elif gitmek istememiş. Acaba diyordum kendi kendime, Elif bana yakın olmak istediği için mi annesinin evine gitmek istemedi?

Bunları bana karım anlatmıştı yatakta. Karım sokuldu iyice, elini yarağıma atmış okşuyordu. Ama bugün Semanur’u üç defa sikmiştim, yorgundum. Bu yüzden karıma, “Olmaz, yorgunum!” dedim. Karım şaşırdı, “Hep sen isterdin, ne oldu?” dedi ve ardından ağlamaya başladı. “Beni artık sevmiyorsun, sana bir bebek veremediğim için böyle yapıyorsun!” diyerek ağlıyordu. Onu sakinleştirmeye çalıştım uzun zaman. Karıma sıkıca sarıldım. Birbirimize sarılarak uyuduk. Gecenin bir vakti uyandığımda, karımın horlamaları odayı doldurmuştu.

Sabah karım uyandırdı. Her zamanki günlük kıyafeti içindeydi. Basma etekle uzun kollu bir gömlek giymiş, başını omuzlarını da kapatan büyük bir türbanla bağlamıştı. “Kahvaltın hazır!” dediğinde onu kendime çektim. “Ay ne yapıyorsun, çocuklar görecek yapma!” diye çıkışmasına rağmen bırakmadım onu. “Gece yorgundum, şimdi yorgunluğum geçti, hadi gel!” dediysem de karıma dinletemedim. Ama karımı sikmeden bu odadan çıkarmayacaktım. Yataktan fırladım, “Gel buraya!” diyerek sıkıca tuttum belinden. “Ay yapma, çocuklar uyanır, görecekler şimdi!” demesine aldırmadan karımı karyolanın demirlerinden tutundurarak domalttım. Arkasına geçip eteğini beline sıyırdım, altına beyaz pamuklu bir külot giymişti. Kocaman beyaz göt yanakları, dolgun kalçaları yarağımı kazık gibi yapmıştı.

Külotumu sıyırdığım zaman yarağım karımın amına girmek için çoktan hazırdı. Karım kendiliğinden bacaklarını ayırarak, “Kurban olayım yavaş ol, çocuklar duymasın!” dedi sessizce. Külotunu sıyırdığımda, bir miktar kıllanmış amı ve kıllı götü ortaya çıktı. Yarağımı tutup bir anda amına soktuğumda, karımdan derin bir, “Iığhh!” sesi geldi. Karımın amında yavaşça gidip gelmeye başladım. Onu hayvan gibi sikmek istiyordum, ama ses çıkarmamamız gerekliydi. O nedenle kendimi tutarak amında çalışmaya devam ettim.

Bana sessiz olmamı söyleyen karımdansa hırıltılar, inlemeler çıkıyordu. Kendini yarağıma bastırıyor, “Iğhh, oğhh, ımm!” diyerek aldığı zevki belli ediyordu. O sırada içerden Esra ve Özge’nin seslerini duyduk. Karım korku ve zevki bir arada yaşıyordu. Bir taraftan inlerken diğer taraftan, “Hadi, daha boşalmadın mı? Çabuk!” diyordu. Onun sözleri üzerine daha hızlı sikmeye başladım karımı. O ara kendimi kaybettim ve birkaç defa sert sert pompaladım. Odanın içi karımın dolgun göt yanaklarından çıkan ‘Şlop, şlop, şlop’ sesleriyle çınladı.

Diken üstünde olmak huzurumu kaçırmıştı, birkaç sefer daha amında gidip geldikten sonra sarsılarak boşaldım. Karımın amından çıktığımda, karım da çevik bir hareketle doğruldu ve “Ne yapıyorsun sen? Tövbe, tövbe!” dedi, külotunu ve eteğini düzeltti, üzerini toparladı. Ben de külotumu ve eşofmanımı giyindim. Karımın ardından ben de odadan çıktım. Güzel bir banyo beni kendime getirdi. Sofrada Özge’nin sert bakışları karşıladı beni.

Özge arabada, “Sabah sabah annemi siktin değil mi?” diye sorunca, “Niye sordun?” dedim. Cevap vermedi, yol boyunca başka birşey konuşmadık. İşyerinde Dilber somurtan bir yüzle karşıladı beni. Sabah kahvemi odama getirdiğinde, Dilber’e, “Dün için kusura bakma!” dedim. Dilber de, “Seni sevdim ben, bana böyle davranma!” dedi. “Peki, dünürünle ilişkin doğru mu?” dediğimde gözleri doldu. Sadece ‘Evet’ anlamında başını salladı. Semanur doğruyu söylemişti.

O gün tamamen işime odaklandım. İşleri bir kenara bırakmıştım çünkü. Ama akşamüzeri Refiye’nin telefonu gene beni işimden uzaklaştırdı. “Seni çok özledim!” diyordu. Ben de özlemiştim onu. “Seni işten alırım!” deyince sevinçle kapadı telefonunu. Akşam Özge’yi tek başına eve gönderdim. Sabahki konuşmadan sonra onunla aramız limoniydi. Bana nereye gideceğimi falan hiç sormadı.

İşyerine gittiğimde Refiye kapının önüne çıkmış beni bekliyordu. Üzerinde ayak bileklerine gelen, beline oturmuş, siyah, uzun kollu bir elbise vardı. Yüksek topuklu siyah bir ayakkabı giymiş, başını parlak beyaz bir türbanla bağlamıştı. Arabaya bindiğinde her zamanki parfümü içeriyi doldurdu. Bu kadını görmek her zaman yarağımı kaldırmaya yetiyordu. Memeleri elbisesinin altından belli oluyordu.

Bana, “Çok özledim seni!” dediğinde, o akşam onu çatır çatır sikmenin hayalini kuruyordum kafamda. “Aç mısın?” dedim. “Çok değil.” dedi. “İyi, o zaman sikişten sonra yeriz!” deyince, “Ay, tövbe tövbe!” diye şaşkınlığını gösterdi. “Niye şaşırdın? Bu akşam seni hayvan gibi sikecem!” dediğimde, “Sen ciddi misin?” dedi. “Evet, çok ciddiyim!” dedim. “Şey, ne bileyim… Ben seninle konuşmak istiyordum aslında.” dedi. “Sikişmek istemiyor musun yoksa?” dediğimde, “İstiyorum, istiyorum. Peki, nereye gidiyoruz?” diye sordu. “Sen merak etme!” dedim. Refiye de, “Şey, ben doğum kontrol hapı kullanmaya başladım, içime istediğin gibi boşalabilirsin! Aslında senden hamile kalmayı çok istiyorum, ama iki çocuk annesi bir kadınım ben, sen de evlisin!” dedi.

Bunları söylerken gözleri dolmuştu, “Karının sana bebek veremediğini biliyorum… Özür dilerim seni üzmek istemedim!” dedi. “Üzülmedim merak etme, karımla çocuk yapmaya uğraşıyoruz sürekli, ama henüz olmadı.” dedim. “Karının yerinde olmayı isterdim, seninle istediğim gibi sikişirdim o zaman!” dedi. “O zaman sana nikah kıyayım, ne dersin?” dedim. Gülerek, “Git işine!” dedi. Ama aradan bir süre sonra, “Sen ciddi misin?” dedi. “Evet, eğer sen istersen sana nikah kıyarım, karım olursun!” dedim. Refiye bu konu hakkında başka birşey demedi, ama benim aklıma yatmıştı. “Çocukların evlenmene bir şey demez mi?” dedim, ne cevap vereceğini merak ediyordum. “Hayır, onlar da istiyor benim mutlu olmamı, sürekli söylüyorlar zaten, anne bizim için mutluluğunu engelleme diye!” dedi.

Arabadan inip Sedat’ın binaya doğru yürürken önümde yürüyen Refiye’nin götü sağa sola sallanıp duruyordu. Sanki elbisenin altında bir şey yok gibiydi. Penye elbisenin içindeki göt yanaklarını o şekilde sallanırken görmek yarağımı sertleştirmeye yetmişti. Topukluları beton zeminde tak tuk tahrik edici sesler çıkartıyordu. Sedat’ın evine çıkarken Emine’nin kapısının önünde birkaç terlik vardı. İçerden kadınların konuşmaları, kahkahaları duyuluyordu. Belli ki misafirleri vardı.

Sedat’ın daireye girdik, kapıyı kapatır kapatmaz Refiye’nin beline sarıldım. İnce penye elbisesinin altındaki vücudunu hissetmek yarağımı sertleştirdi yeniden. Kapının önünde ayakta deli gibi öpüşmeye başladık. Refiye elindeki çantasını yere atıp belimden tuttu. Dudaklarımız kenetlenmişken elleri sırtımda geziniyordu. Dilimi ağzının içine sokmuştum, biberon gibi emiyordu dilimi. Dudaklarını kanırtırcasına emdim. Refiye’den çok hoşlanıyordum. Onun da beni sevdiğini bilmek beni daha mutlu ediyordu.

Ellerim sırtında gezinirken altındaki sutyenini hissettim. Vücudunu kollarımın arasına almıştım. Ayağındaki yüksek topuklular dudaklarımızı neredeyse aynı hizaya getirmişti. Elim aşağılara indi yavaş yavaş. Elbisesinin üzerinden götünü avuçladığımda dolgun göt yanaklarını olduğu gibi hissettim bu kez. İki elimle götünü avuçladım. Refiye dudaklarımı emmeyi bırakıp, derin bir, “Iığhh!” çekti. Bana sıkıca sarıldı. Onu duvara yasladım. Ellerim duvarla götünün arasındaydı. Götünün yanaklarını hamur gibi yoğurdukça, Refiye’nin inlemeleri çoğaldı. “Iğhh, ımm, oğhh!” diyerek kollarını sırtımda gezdiriyordu.

Dizlerimin üzerine çöktüm, saçlarımı koparacakmış gibi çekiyordu. Elbisesini yavaşça yukarı sıyırdım. Çorapsız beyaz bacaklarını küçük küçük öpmeye, yalamaya başlamamla birlikte, Refiye yine derin bir, “Iığhh!” çekti. Bacaklarını iki yana ayırdı. Dilimi bacaklarında gezdirdim bir süre daha. Parfümünden bacaklarına, kasıklarına da sıkmıştı. Dizlerinin üzerinden yavaş yavaş dolgun kalçalarını emmeye, öpmeye devam ettim. Refiye sürekli, “Oğhh, ımm, ağhh!” diyerek aldığı zevki belli ediyor, çıkardığı sesler beni daha da azdırıyordu. Beyaz kalçalarını emdikçe yarağım kazık gibi oldu.

Derken kasıklarına gelmiştim. Pürüzsüz, kılsız kasıklarına attığım dil darbeleri, Refiye’nin hırıltılar, boğuk sesler çıkarmasına neden olmuş, inlemeleri sıklaşmış ve çoğalmıştı. Başım elbisesinin içindeydi, elbisesinin üzerinden başımı okşuyor, saçlarımı çekiyordu. İçine siyah renkli, dantelli bir tanga giymişti. Tanganın önü amını ancak kapatabilmişti. Amının izi tangasında çıkmıştı. Tangasının üzerinden dilimle amına baskı yapmaya başladım. Refiye artık kendini kaybetmişti sanki. “Ağhh, ığhh, oğhh, ayy!” sesleri girişteki holü doldurmuştu. Kapının önünden geçen biri sesleri duyabilirdi.

Refiye’nin amı sulanmıştı, zevk suları tangasını ıslatmıştı, dilimi değdirdikçe hissediyordum. Refiye bir anda, “Ağhh, ağhh, ımm, oğhh, oğhh!” sesleriyle kendini olduğu yerde ileri geri sallamaya başladı. Bense dilimle amına baskı yapmaya, kasıklarını öpmeye devam ediyordum. Derken Refiye, “Uğhh, ağhh, ağhh!” sesleri eşliğinde boşaldı. Boşaldığında kesik kesik inlemeler çıkardı bir süre daha. Dilimi amına değdirmek, kasıklarını emmek, yalamak boşalmasına yetmişti.

Minik tangasını kenarlarından tutup sıyırdım, ayağından çıkardım. Amı zevk sularıyla ıslanmıştı iyice. Aldırış etmeden amına yumuldum. Am dudaklarını emmeye, içime çekmeye başladım. Dilimi amının içlerine sokmaya çalışıyordum. Amının dilini dilimle yalamaya başladığımda, az önce boşalan Refiye yeniden daha güçlü seslerle inlemeye başladı. Bir süre daha yalamaya devam ettim. Yarağım pantolonumu delecekti neredeyse. Artık bu şekilde durmak rahatsız ediyordu beni. Amını yalamayı bırakıp yavaşça doğruldum. Dakikalardır dizlerimin üzerine çöktüğümden dizlerim ağrımıştı. Refiye hemen dudaklarıma yumuldu. Amının sıvıları ile kaplı dudaklarımı içine vakum gibi çekiyor, dilimi emiyordu. Kolları sırtımda gezinirken, ben belinden tutmuştum onu. Artık içine girmek istiyordum. Onu yavaşça geriye ittim.

Karşısında soyundum ve çıplak kaldım. Refiye iyice dikleşmiş yarağımı görünce eliyle bir süre sıvazladı onu. Ardından bu kez kendisi dizlerinin üzerine çökerek yarağımı ağzına aldı. Deli gibi emmeye, somurmaya başladı. “Iğmm, ığmm!” diye sesler çıkartıyor, gözlerini kapatmış halde, başını ileri geri oynatıp, yarağımı boğazına kadar sokup çıkarıyordu. Aldığım zevkle inliyordum. Ellerim parlak türbanının üzerinde kayıyordu. Refiye gittikçe hızlanmıştı. Yarak yalamasını iyi bilen bir kadındı. Ama bu gidişle ağzının içine patlayacaktım. Onu omuzlarından sarstım, “Tamam, aşkım, yeter bu kadar!” dedim.

Refiye ağır ağır doğruldu. Ağzı, dudakları yarağımın sıvıları ile kaplanmıştı. Belinden tuttum. Yarağımı okşadı bir süre. “Elbiseni beline sıyır!” dediğimde itiraz etmeden elbisenin eteklerinden tutup beline sıyırdı. Dolgun beyaz kalçaları açığa çıktı böylece. Ona biraz daha sokuldum. Bacaklarını biraz daha açtı. Kalçalarını avuçladım ve bir anda Refiye’nin, “Ayy, ayy!” sesleri eşliğinde onu havaya kaldırdım. Refiye önce ne yapacağını şaşırdı, ama ardından kollarını boynuma doladı, bacaklarını da belime.

Parlak türbanı yüzüme değiyordu, ikimiz de nefes nefeseydik. Refiye bacaklarını belime iyice dolayınca ben de dengemi sağladım. Yarağım iyice dikleşmiş, Refiye’nin karnı ile vücudum arasında kalmıştı. Yukardan geçen doğalgaz borusu gözüme ilişince, Refiye’ye, “Aşkım, borudan sıkıca tutun!” dedim ve onu biraz daha kaldırdım. Borunun çok yukardan geçmemesi işimize yaramıştı. Refiye iki elini duvarla boru arasına soktu ve borudan sıkıca tutundu. Bu şekilde üzerimdeki ağırlık epey kalktığından rahatlamıştım. Kalçalarından sıkıca tuttum, Refiye bacaklarını belime dolamaya devam ediyordu.

Bir elim kalçasındayken, diğeriyle aşağı sıyrılan elbisesini yukarı sıyırdım yeniden. Refiye borudan sıkıca tutmaya devam ederken, “Hadi aşkım, sik beni, oğhh, sik beni!” diyordu. Kalçalarını avuçladım, yarağım zaten kazık gibiydi. Amını göremediğim için birkaç deneme yapmak zorunda kaldım. Ama en sonunda yarağım amını bulmuştu. Yarağım amına yavaş yavaş girerken, Refiye, “Oğhh, aşkım, ağhh!” diye inlerken, ben de amının sıcaklığını hissediyordum. Yarağım taşaklarıma kadar amındaydı şimdi.

Amının içi fırın gibiydi. Bir süre içinde bekledim. Refiye duvarla vücudum arasında sıkışmıştı, göğsünün hızlı hızlı inip kalkmasını hissediyordum. O haldeyken dudaklarımız kenetlendi. Deli gibi öpüşmeye başladık. Yarağım amında, dudaklarımız birleşmişti. Onu öpmeyi bıraktım ve ileri geri hareketlerle amında gidip gelmeye başladım. Refiye başını başıma yaslamış, “Ağhh, ağhh, aşkım, oğhh, sik beni, oğhh, aşkımmm!” deyip duruyordu.

İlk başlarda ağır ağır hareket ederken, bir süre sonra hızlanmaya başladım. Refiye’nin parlak türbanı yanaklarıma değdikçe aldığım zevkte katlanarak artıyordu. Göt yanaklarını sıkıca kavradım ve daha sert yüklenmeye başladım. Refiye’nin sırtı duvara vurmaya başlamıştı şimdi. Bir taraftan inliyor, diğer taraftan, “Aşkım, sik beni, oğhh, sik, sik!” diyordu. Bir süre amında bekledim. Amı cayır cayırdı. “Sıkı tut borudan!” dediğimde, Refiye yarı baygın gibiydi, ama yine de borudan sıkıca tuttu.

Amından çıktım, yarağım amının sıvıları ile kaplanmış, ışıkta parlıyordu. Refiye’nin bacaklarını dizlerinin arkasından tuttum, hafifçe eğildim ve bacaklarını omzuma attım. Şimdi onun ağırlığını en az şekilde hissedebilecek ve onu daha sert sikebilecektim. Tekrar doğrulduğum zaman Refiye vücudumla duvar arasında iki büklüm bir haldeydi. Yarağımı amına tekrar soktuğum zaman, Refiye, “Uğhh, aşkımm, ığhh!” diyerek inledi yeniden.

Göt yanaklarını sıkıca kavradım. Bir süre amında bekledikten sonra sert bir şekilde yüklendim ve bu şekilde sikmeye başladım. Refiye, “Ağhh, aşkımm, oğhh, oğhh!” diye diye inlerken, ben daha sert pompalıyordum. Refiye’nin sırtı duvara vurdukça ‘Güm, güm!’ diye sesler çıkartıyordu. Tam kapının önünde değildik gerçi, ama dışardan biri geçse çıkan sesleri mutlaka duyardı. Ama o anda bunlar umurumda değildi. Refiye’yi sikmeye devam ettim.

Refiye’nin bacakları başımın iki yanında yaylanıp duruyordu. Ayağındaki sivri yüksek topuklar tavana bakıyordu. İkimiz de büyük zevk alıyorduk. Kimi zaman amında bekledim, kimi zaman sert sert siktim Refiye’yi. Dakikalar geçmişti. Refiye’nin inlemeleri gittikçe artmaya başlamıştı. Bir ara eli borudan kayar gibi oldu. “Dikkat et, kendine gel!” desem de, Refiye aynı şekilde inlemeye devam ediyordu.

Bir süre sonra Refiye sarsılarak boşaldı. Gücü tükenmiş gibiydi. Boğuk sesler, hırıltılar çıkartıyordu. Bense bir süre daha devam ettim. Her ne kadar bacaklarını omzuma atsam da, yine de yorulmuştum. Hem yorgunluk hem de aldığım zevkten dolayı daha fazla devam etmek istemedim. Kendimi tutmayı bıraktım ve deli gibi amına boşaldım. Müthiş bir zevk almıştım. Refiye’nin fırın gibi amının sıcaklığını özlemiştim.

Amından çıktığım zaman döllerim yerdeki fayansa akıyordu. Refiye’nin amından taşan döllerim ve onun zevk suları kalçalarına bulaşmıştı. Refiye’yi sıkıca kavradım, “Bırak ellerini, boynuma dola!” deyince, Refiye boruyu tutmayı bıraktı, kollarını boynuma doladı. O şekilde oturma odasına gittim. Refiye kucağımda baygın gibiydi, “Aşkım, seni çok seviyorum, aşkım!” diyordu fısıltıyla. Onu üçlü koltuğa oturttum, ben de yanına oturdum. Koltuğa oturur oturmaz ne kadar yorulduğumu daha iyi anladım. Kendimi bıraktım, Refiye başını göğsüme koydu. Bir süre o şekilde oturduk.

Emine’nin dairesinden kadınların sesleri geliyordu. Ne konuştuklarını anlayamıyordum, ama zaman zaman, “Hii, ayy, Allah belasını versin onun!” seslerini duyuyordum. Refiye başı göğsümde uyukluyordu. Dinlenmek yaramıştı, canım bir sigara istedi. Refiye’yi yavaşça koltuğa yasladım ve yerde duran pantolonun cebinden bir sigara çıkardım.

Sigaramı yakıp koltuğa oturduğum zaman, Refiye de bir iki nefes çekmek istedi. Tek dal sigarayı iki kişi içip bitirdik. Refiye, “Seni çok seviyorum!” dedi yine, “Böyle bir pozisyonda ilk defa sikiştim, daha önce kocamla yapmaya kalktık, ama o senin gibi güçlü kuvvetli bir erkek olmadığı için beni kaldıramadı, yapamadık!” dedi. Bu sözü gururumu okşamıştı. Elim omzunda geziniyordu. “Sana söylemem gereken şeyler var…” dediğinde, “Anlat bakalım!” dedim.

“İşyerinde bana askıntı oluyorlar… İlk zamanlarda ses etmiyordum, gelir geçer diyordum, ama geçmedi. Genel müdür bile asıldı bana!” dediğinde çok kızdım. Refiye’yi sahiplenmiştim, o benim kadınımdı. Ona yan gözle bakılması kızdırmıştı beni. “Çık o işten!” dedim öfkeyle. “Aslında ben de çıkmak istiyorum, ama seninle konuşmadan çıkmak istemedim, sonuçta o işe beni sen soktun!” dedi. “Çık işten!” dedim tekrar.

Refiye, “Benim elimde biraz para var, bununla bir şeyler yapmak istiyorum… Ne bileyim, elbise mağazası olabilir mesela. Ama buralarda güvenebileceğim kimse yok. Sana bir teklifim var, benimle ortak olur musun? Parasını ben veririm, ama işin nasıl kurulacağını, mağazayı nerede açacağımı bilmiyorum, bana yardımcı olur musun?” dedi. “Sen ciddi misin?” diye sorunca, “Tabii ciddiyim!” dedi. Gözlerinden anlaşılıyordu zaten. “Tamam, o zaman, sen yarın istifa dilekçeni ver, ben de biraz araştırma yapayım!” dedim. Refiye sıkıca sarıldı, göğsümden uzun uzun öptü. “Seni çok seviyorum, iyi ki varsın! Kaynım aslında benim değil, paramın peşinde. Hem bu şekilde onu da devreden çıkarmış olurum!” dedi.

Aşağıdan kadınların sesleri gelmeye devam ediyordu. Dedikodu yaptıkları belliydi. Refiye’nin üzerine uzandım, altıma aldım onu. Dudaklarımız kenetlendi yine, elleri çıplak sırtımda geziniyordu. Yarağım yeniden kalkmaya başlamıştı. Koltuktan kalktım. Refiye’yi koltukta oturur vaziyete getirdim. İyice geriye yasladım onu ve bacaklarını havaya kaldırdım. Sıyrılan elbisesinin altından kalçaları, amı ortaya çıktı yine. Kalçalarındaki, amındaki zevk suları halen ıslak şekilde duruyordu.

Dizlerimi kırdım, öne doğru eğildim ve yavaşça amına girdim. İlk gece karımı tekli koltukta siktiğim pozisyondaki gibi ellerimle koltuktan destek aldım. Şınav çeker gibi eğilip kalkarak Refiye’nin amında çalışmaya başladım. Refiye bacaklarını iyice havaya dikmiş, kendini koltuğa yaslamıştı. “Ağhh, aşkım, oğhh, devam et, oğhh, sik beni, oğhh!” deyip duruyor, beni daha da azdırıyordu. Gittikçe yüklenmeye başladım, altımızdaki üçlü koltuk yerinde sallanmaya başlamıştı. Parke zemin üzerinde ayakları yere değdikçe ‘Tak, tuk!’ sesler çıkartıyordu. Bir taraftan Refiye’nin inlemeleri de çoğalmış, “Oğhh, sik beni, aşkım, oğhh!” diyordu. Bir süre daha amında gidip gelmeye devam ettim, ama onu asıl götünden sikmek istiyordum.

Refiye’ye, “Götten yapalım mı? Hadi aşkım!” dediğimde, Refiye sanki dünden razıymış gibi, “Tamam aşkım!” dedi. Amından çıktım, onu tutup, koltukta köpek gibi domalmasına yardımcı oldum. Elleriyle koltuğun sırtından tutunmuştu, kendime çektim biraz onu. Elbisesini beline sıyırdım, bacaklarını ayırmasını söyledim. Dediğimi yapınca göt yanaklarını iki elimle iyice ayırdım. Terlemiş, biraz kıllı göt deliği ortaya çıktı. Deliğini görmek bile ayakta boşaltacaktı beni. Yarağımı tutup yavaşça deliğine bastırdım. Geçen sefer biraz zorlansam da, şimdi kolayca içine girmiştim. Refiye’den, “Ağhh, ığhh!” diye ses yükseldi. Biraz götünde bekledim. Ardından yine yüklendim. Bir süre sonunda neredeyse taşaklarıma kadar götündeydim.

Tabii amı kadar geniş değildi götü. O nedenle yavaş hareketlerle götüne girip çıkıyordum. Ancak bir süre sonra deliği açılmaya başlamış ve daha rahat girip çıkar olmuştum. O zaman şiddetle sikmeye başladım. Refiye, “Ağhh, ağhh, ayy, aşkım, yavaş ol, ağhh!” dese de, benim dinlemeye niyetim yoktu onu. Koltuk yine sallanmaya başlamıştı. Bir taraftan Refiye’nin feryatları, koltuğun sesleri, diğer yandan benim aldığım zevkle çıkardığım inlemeler salonu doldurmuştu.

Refiye’nin götü iyice açılmıştı, yarağımı tamamen çıkardığım zaman delik bir liralık madeni para kadar açık kalıyor, bir süre bekledikten sonra yeniden götüne giriyordum. Bu şekilde dakikalarca siktim Refiye’yi. Refiye de bu sırada boş durmuyor, sağ elini amına atmış, amını ovalıyordu. Az önce yavaş olmamı söylerken, şimdi, “Ağhh, oğhh, aşkımm, oğhh!” diyerek zevkten inliyordu. En sonunda sarsılarak götüne boşaldığım zaman, Refiye’nin de boşaldığını anladım. Hızlı hızlı nefes alıp veriyor, daha çok inliyordu. Bir süre daha götünde bekledim. Yarağımı çıkardığımda götünden geçen akşamki gibi bir osuruk sesi geldi, ama bu defa özür dilemedi. Kendini toparlayıp koltuğa oturduğu zaman, “Ayy, ağhhhh!” diye çığlık kopardı. Ben de yanına oturdum. Beraber bir sigara daha içtik.

Ardından ben giyindim, Refiye de tangasını giyip, üstünü düzeltti. Bu akşam onu soymadan sikmiştim. Beraber merdivenlerden inerken, Emine’nin kapısı açıldı. İçerden üç tane tesettürlü kadın çıktı, Emine arkalarında kalmıştı. Kadınlar bana ve Refiye’ye baktılar bir süre. Yanaklarındaki pembeliği fark ettim hemen. Bizim sikişmemizi duymuşlardı. İçlerinden biri Refiye’ye, “İyi akşamlar komşu! Siz yeni mi taşındınız bu binaya?” diye sorunca, Refiye ne diyeceğini bilemedi. O anda ben atılıp, “Yok, burada bir akrabamız oturuyor, onu ziyarete gelmiştik!” dedim. Kadın, “Haa…” diye anladığını gösteren bir ses çıkardı. Emine bana bakmıyordu, ama yüzündeki siniri görmüştüm ben.

Başka birşey demeden indik. Arabaya binerken kadınların ağızlarını kapatarak konuştuklarını, bize baktıklarını gördük. Refiye, “Ayy, rezil olduk, anladılar mı yoksa?” deyince, “Boş ver, ne anlarlarsa anlasınlar!” dedim. Refiye’yi evine bıraktım. İnerken, “Seni çok seviyorum!” dedi yine.

Eve döndüğümde saat 21:00 olmuştu nerdeyse. Annem ve Elif bizde oturuyorlardı. Annem, “Oğlum ne oldu bu kızın işi? Avukat ne yaptı?” diye sordu. “Merak etme, herşey yolunda!” dedim. Elif, “Size de rahatsızlık verdim böyle…” deyince, annem atıldı hemen, “O ne demek kızım? Bir daha söyleme böyle!” dedi. Ben de, “Burada kalman daha iyi, hem kocan da yanına yaklaşamaz böylece!” dedim. Kocası benden ve annemle babamdan korkardı, onun için burada kalması daha iyiydi. Elif, “Allah sizden razı olsun!” dedi, gözlerinden yaşlar süzülüyordu.

Akşam babam da bize geldi ve ailece güzel bir yemek yedik. Annem, “Haftasonu şu kızı götürün bir yerlere, açılsın biraz, burada iyice morali bozuluyor!” deyince, “Tamam!” dedim ben de. Haftasonu planımız belli olmuştu böylece…

Devam edecek…

ALINTIDIR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com şişli escort bakırköy escort taksim escort şişli escort mecidiyeköy escort deneme bonusu ankara escort kaçak iddaa kaçak iddaa izmir escort izmir escort izmir escort antalya rus escort beylikdüzü escort canlı bahis siteleri escort escort escort travestileri travestileri erzincan escort erzurum escort eskişehir escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort hurilerim.com Escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan porno izle bursa escort Hacklink Hacklink panel Hacklink canlı bahis beşiktaş escort kocaeli escort kocaeli escort kızılay escort çankaya escort etimesgut escort sex hikayeleri bakırköy escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort görükle escort bayan bornova escort balçova escort mersin escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno kuşadası escort bayan deneme bonusu veren siteler porno porno bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle eryaman escort demetevler escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj otele gelen escort keçiören escort etlik escortçankaya escort
izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort